23.02.2005 :: 08:36
Hehm... Go! =)
Nio więc... Jest to wpisik no. one więc wypadałoby się z deka przedstawić... I ja... Zacznę od pocz±tku :) Moje imię to Majeczka, lub Maja jak kto¶ woli. NIGDY nie Majka bo to brzmi jak do psa, bleh... :/ Ksywy raczey nie mam chociaż jak komu¶ najdzie to mówi do mnie inaczej, np: Jamajka, JamajCia, Mika, Pscółka, Madzia... Lubię: Szzzzeroko pojęt± MuZę, a co za tym idzie i ¶piewanie ( każdy przyzna że mam talent - LoL ) Szczególnie Techno, Trance, HH... Chociaż różnie z tym bywa. Malować, co zreszt± często i chętnie robię. Niop i chyba mi wychodzi bo zdaje mi się, że moje wypociny s± dosyć ładne :) Tańczyć i z tym już gorzej, bo proteza ze mnie. Ruszam się jak połamana... Hehh... Nie wszystko można umieć prawda? JeĽdzić na nartach. Ucze sie z dobrym skutkiem. Dupcia cała, nogi również więc... PoZyTyWnIe. :P Żyć w pełnym tego słowa znaczeniu. 100% Hardcore :) Nie lubię: Kłamstwa i nieszczerych ludzi. A fuuuu@!!! Szlugów. Mojej pani od W-F =] Zboczeniec stary :/ Mam paru przyjaciół których koffam i jest ich sztuk 4. Tak mi się wydaje. Przynajmniej tych tzw. "od serca", s± to: Agusia, Aneta, Wojtek, Dawid :) Jest też kilka osób które bardzo lubię chociaż nie s± jeszcze moimi przyjaciółmi ale jest już bardzo blisko i s± duże szanse :) I to jest: Cadi, Wiolka, Tomek i... Hehm... Jak o kim¶ zapomniałam to niech napisze. Lubię jeszcze innych oczywi¶cie ale jest tych osób tak dużo, że wszystkich nie chce mi się pisać i jeszcze o kim¶ zapomnę potem będzie mu przykro :) Wrogów generalnie nie mam więc się nie rozpisuję i kończę t± noteczkę. Pozdro dla friendsów :*